"Süper Lig’e çıkarsak kadroya öyle bomba isimler falan transfer etmeyeceğiz"

Semt pazarları açılmalı

Uçtu uçtu raket uçtu

Yaş ilerledikçe büyüyor

Çiçekçi esnafı Anneler günü için hafta sonu açık

Turuncu Beyazlılar Derneği başkanını seçti

Yüreğir'de bahar temizliği

Bu nasıl bir anlayış?

CHP Adana Milletvekili Dr. Müzeyyen Şevkin, CHP’li belediyelerin halka hizmetinin iktidar eliyle engellenmesine sert tepki gösterdi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Dr. Müzeyyen Şevkin, tüm dünyayı etkisi altına alan ‘Koronavirüs’ salgınında CHP’li belediyelerin halka hizmetinin engellenmesine sert tepki gösterdi.

Evlerine kapanmak zorunda olan vatandaşların gerek sağlık problemleri gerek gıda ve gerekse maddi imkansızlıklar nedeniyle büyük bir çöküntü yaşadığına dikkat çeken Dr. Şevkin, “Bu zor günlerde millete hizmete adanmış CHP’li belediyelerin iktidar eliyle engellenmesine anlam vermek oldukça güç” dedi.

Siyasi iktidarı halkın dikkatine ve vicdanına sunan Dr. Şevkin, “Koronavirüs gibi bütün dünyayı etkisi altına alan salgın hastalığı dahi siyasi bir ayrıştırma ve ötekileştirme hareketine dönüştürdüler” dedi.

“UYGULAMALARA BAKAR MISINIZ?”

Vatandaşa derman olmak yerine vatandaşın kutuplaştırılmasının Türkiye’ye bir şey kazandırmayacağını vurgulayan Dr. Şevkin, şunları söyledi:

“CHP’li belediyelerin bağış hesaplarını bloke ettiler. CHP’li Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Antalya Muratpaşa ve Eskişehir Odunpazarı belediyelerinin aşevlerinin hesaplarına el koydular. İstanbul ve Mersin Büyükşehir Belediyelerinin bedava ekmek dağıtımını engellediler ancak kendi partilerine mensup belediyelerin uygulamalarına seslerini çıkarmadılar. Umarım salgın önü alınamayacak sonuçlar doğurmaz ve umarım kullanımına gerek kalmaz ancak Adana Büyükşehir Belediyesi’nin hazırda tuttuğu Sahra Hastanesi’ne işlem başlattılar. Kadıköy Belediyesi’nin Cumhuriyetimizin 100. yılında vatandaşımıza moral için verdiği bando konserini bile yasakladılar. İzmit Belediyesi’nin 23 Nisan için sokakları süslediği bayraklara bile tahammül edemediler. Basit bir maske dağıtımını dahi ellerine yüzlerine bulaştırdılar. Tüm bu uygulamalar yetmiyormuş gibi bir de belediyelerimizi ‘paralel’likle suçladılar. İktidarın ötekileştirme, ayrıştırma ve kutuplaştırma politikalarını milletimizin takdirine bırakıyorum” diye konuştu.

CHP’li Dr. Şevkin, tüm engellemelere rağmen CHP’li tüm belediyelerin hiçbir siyasi parti ayrımı yapmadan tüm vatandaşlara eşit ve güvenilir hizmet sunmaya devam edeceğini sözlerine ekledi.Semt pazarları açılmalı

Çiçekçi esnafı Anneler günü için hafta sonu açık

Yüreğir'de bahar temizliği

“Yaşlılarımız başımızın tacıdır”

Zeydan Karalar Saimbeyli’nin yanında

Sevgi Evi çocukları ASKİ'de eğlenceli dakikalar geçirdi

Adana'daki Kızılay gönüllüleri ile bir araya geldi

Seyhan kadınların sosyal uyumu için görevde

Büyükşehir 25 ayrı noktada asfalt çalışmasını sürdürüyor

7 ROTARY KULÜBÜNDEN FARKINDALIK