"Süper Lig’e çıkarsak kadroya öyle bomba isimler falan transfer etmeyeceğiz"

Semt pazarları açılmalı

Uçtu uçtu raket uçtu

Yaş ilerledikçe büyüyor

Çiçekçi esnafı Anneler günü için hafta sonu açık

Turuncu Beyazlılar Derneği başkanını seçti

Yüreğir'de bahar temizliği

Kadınlar dikimevinde üretiyor, Seyhanlı kazanıyor

Dikimevinde, hem Seyhan’ın, hem de diğer Belediyelerin işçi kıyafeti dikiliyor

 

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’ın “Her alanda Üreten Seyhan” düşüncesi çerçevesinde üretime başlayan ‘Seyhan Dikimevinde’, Belediye personelinin iş kıyafetlerinin üretilmesinin yanı sıra Karataş Belediyesi’nden gelen “Kışlık Personel Kıyafeti’ siparişi tamamlanarak Belediye yetkililerine teslim edildi.

İŞ BEĞENİLİNCE SİPARİŞ ARTTI

Daha önce de Adana ve diğer yakın ilçe Belediyelerinden ‘Yazlık Personel Kıyafeti’ siparişi alan Seyhan Dikimevi çalışanları, siparişleri teslim etmiş, işçilik ve kalite konusunda büyük beğeni almıştı. Yapılan işin beğenilmesi, yeni siparişleri de beraberinde getirdi. Daha önce de Seyhan Belediyesi Dikimevinde üretilen “Yazlık personel kıyafeti” alımı yapan Karataş Belediyesi, bu kez de “Kışlık personel kıyafeti” alımı yaptı.

İŞÇİ KIYAFETLERİNİN TESLİMİ YAPILDI

Çalışanlarının büyük bölümünün kadın ve işi bilen ustalardan oluşan Seyhan Dikimevinde üretilen kıyafetlerin;  işçilik, kalite ve dayanıklılık kriterinin yüksek olması talebi arttırdı. Karataş Belediyesi’nden gelen yetkililer, ürünleri inceleyerek siparişe uygunluğunu kontrol etti. Siparişe uygunluk, işçilik, dayanıklılık ve kalitenin standartlarda olduğunu netleyen Karataş Belediyesi yetkilileri ürünleri teşekkür ederek teslim aldı.  

“İLK GÜNDEN,  ÜRETİME ODAKLANDIK”

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, göreve gelmeleri ile birlikte boya atölyesi, çiçek ve kompost gübre üretimi gibi Seyhan Dikimevinde de “Üreten Seyhan” parolasıyla çalışma yapıldığını söyledi. Başkan Akay “Geldiğimiz noktada Seyhan dikimevi aracılığıyla kendi personelimizin kıyafetlerini dikiyoruz.  Buradaki var olan potansiyelimizi başka Belediyelerin kıyafet siparişleri için de kullanıyoruz. Elde ettiğimiz kazancımızı yine Seyhanlı’ya kaynak olarak aktarıyoruz. Her alanda üretmeye devam edeceğizSemt pazarları açılmalı

Çiçekçi esnafı Anneler günü için hafta sonu açık

Yüreğir'de bahar temizliği

“Yaşlılarımız başımızın tacıdır”

Zeydan Karalar Saimbeyli’nin yanında

Sevgi Evi çocukları ASKİ'de eğlenceli dakikalar geçirdi

Adana'daki Kızılay gönüllüleri ile bir araya geldi

Seyhan kadınların sosyal uyumu için görevde

Büyükşehir 25 ayrı noktada asfalt çalışmasını sürdürüyor

7 ROTARY KULÜBÜNDEN FARKINDALIK