"Süper Lig’e çıkarsak kadroya öyle bomba isimler falan transfer etmeyeceğiz"

Semt pazarları açılmalı

Uçtu uçtu raket uçtu

Yaş ilerledikçe büyüyor

Çiçekçi esnafı Anneler günü için hafta sonu açık

Turuncu Beyazlılar Derneği başkanını seçti

Yüreğir'de bahar temizliği

Seyhan kısıtlamada “Kısıtsız” çalıştı!

Asfalt serme ve parke döşeme hizmeti vatandaşı engellemeden yapıldı

 

Seyhan Belediyesi, yeni tip Coronavirüs (Covid-19) salgını önlemleri kapsamında ikinci kez uygulanan 2 günlük sokağa çıkma yasağında da klasik belediyecilik hizmetlerinden, Sosyal belediyeciliğin gerekliliklerine kadar her alanda çalışmalarını sürdürdü.

Seyhan Belediye ekipleri, Başkanı Akif Kemal Akay’ın “kısıtlı günlerde halka dokunan hizmetlerin artırılması” talimatı çerçevesinde ikinci kez uygulanan 2 günlük kısıtlamada da iş ve işlemlerini devam ettirdi. 

KALABALIK BÖLGELERDE RAHATSIZLIK VERMEDEN HİZMET ÜRETİLDİ

Seyhan Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekipleri, normal günlerde yoğun olan sokaklarda asfalt yenileme ve sağlıklaştırma hizmetleri ile kilit parke döşeme ve sağlıklaştırma faaliyetlerini yerine getirdi. İlçenin merkezinde yoğunlaşan hizmet sunumunda, normal günlerde kalabalık olan sokaklarda, mevcuda göre asfalt serme, yama ve sağlıklaştırma ile kilit parke döşeme, bakım ve sağlıklaştırma çalışmaları kimseyi rahatsız etmeden tamamlandı

SEYHAN’DA SOSYAL BELEDİYECİLİK

Seyhan Belediyesi Sosyal Yardım Birimi de, ihtiyaç sahibi vatandaşların taleplerini karşılamak üzere görevdeydi. İhtiyaç sahiplerine gıda yardımı yapan ekipler, imkanı olmayan hastalara da hasta yatağı gibi medikal ürünler teslim etti. Aşevinde üretilen sıcak yemekler de ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı. Ayrıca yakınlarında Covid-19 çıkan ve kendilerinde şüphe duyan bireyler de “Pozitif Taksi” uygulaması kapsamında hastanelere intikal ettirildi.  Seyhan Belediyesi’nce kurulan özel ekipleri ise ilçe genelinde apartmanların ortak kullanım alanları ile Covid-19 hastası çıkan evlerde dezenfeksiyon hizmetini aralıksız sürdürdü.

 GÜVERCİNLER DE AÇ KALMADI

Seyhan Belediyesi geçen kısıtlama günlerinde olduğu gibi kedi-köpek ve güvercinler için besleme çalışması yaptı.  Belediye ekipleri sokaktaki Kedi ve köpekler için hazırlanan kırıntı, mama gibi yiyecekleri ilçenin 4 yanına ulaştırdı. Ekipler kent merkezinde kümelenen Güvercinleri de yine unutmadı. Ulucami, 5 Ocak Meydanı, Gar önü gibi güvercinlerin kümelendiği alanlarda besleme yaptı. Belediye ekiplerince yapılan çalışmalar Kısıtlama günlerinde detaylandırılarak devam edecek.Semt pazarları açılmalı

Çiçekçi esnafı Anneler günü için hafta sonu açık

Yüreğir'de bahar temizliği

“Yaşlılarımız başımızın tacıdır”

Zeydan Karalar Saimbeyli’nin yanında

Sevgi Evi çocukları ASKİ'de eğlenceli dakikalar geçirdi

Adana'daki Kızılay gönüllüleri ile bir araya geldi

Seyhan kadınların sosyal uyumu için görevde

Büyükşehir 25 ayrı noktada asfalt çalışmasını sürdürüyor

7 ROTARY KULÜBÜNDEN FARKINDALIK